Наши очерки, рубрики
Конкурсы
Реклама
Для учнів та батьків | 02.04.2012 ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

02.04.2012 ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

02 04 2012 звернення до батьків
В Україні склалася загрозлива ситуація з травмуванням і загибеллю людей під час пожеж. З початку 2012 року виникло 490 пожеж, при яких загинуло 43 особи, з них 1 дитина. Причинами загибелі людей були і лишаються необережне поводження громадян з вогнем, порушення правил користування обігрівальними, газовими, електроприладами, електрообладнанням, пічним опаленням, тощо. Одна з жахливих за своїми наслідками трагедій сталася вранці 13 лютого цього року в с. Кінецьпіль Первомайського району Миколаївської області, де в приватному житловому будинку виникла пожежа, внаслідок якої загинуло 7 (!) дітей від отруєння продуктами горіння. Вогнем також пошкоджено підлогу та перекриття будинку на площі 50 кв. м., пошкоджено домашнє майно. Причина та розмір матеріальних збитків від пожежі встановлюються.
ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ Головне управління з питань надзвичайних ситуацій та Головне управління Держтехногенбезпеки вкрай стурбовані станом, що склався з травмуванням і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків. Лише за січень 2012 року в Україні загинуло 13 та травмовано 16 дітей. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Незабаром канікули. На жаль, вони не проходять без прикрих випадків з вини дітей. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, на льоду, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.
Шановні батьки!
Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!
СВАЛЯВСЬКА ГІМНАЗІЯ

Сайт: svlgimn.ftes.info

2012 - 2018 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info